Python programátor/ka (Plzeň)

UNIOSO s.r.o.

Stručný popis pozice: Cílem vaší práce je implementovat ERP systémy založené na Pythonu pomocí vrstvy ORM. Budete také potřebovat znát webové rozhraní a používat GIT. Pokud umíte pracovat s Djangem a JS, je to ještě lepší :-)

Hledáme následující:

Spolehlivost a svědomitost

Analytické myšlení

Důkladnost a přesnost

Co nabízíme:

Přátelské prostředí

Rozvoj schopností a dovedností v IT

Nové moderní technologie a postupy

Co musíte umět:

Programování v Python

OS linux

PostgreSQL, GIT

Kdo jsi a co umíš?

  • Můžeš být absolvent střední ale i vysoké školy se zaměřením na IT a nebo prostě máš rád programování
  • Znáš GIT, Bitbucket, PostgreSQL, OS Linux, Python - ideálně Django framework
  • Máš zkušenosti s objektovým programováním - HTML, CSS, Qweb; APIs a Web Application Developmentí
  • Máš aspoň teoretické povědomí o webových front-end a JIRA SW
  • Máš analytické myšlení, dobrou znalost Angličtiny, jsi komunikativní a spolehlivý

Něco o nás

  • Jsme firma, která vývíjí informační systémy pro zákazníky z České republiky, ale i ze zahraničí.
  • Naše hlavní vývojové oddělení je v Plzni, v útulných kancelářích s výhledem do zeleného parku na Náměstí Míru.
  • Máme radši trička než kravaty a obecně máme rádi neformální firemní kulturu.
  • Vládne u nás velmi přátelská atmosféra. Snažíme se však neusnout na vavřínech a posouvat se dál.
  • Tady je náš příběh

Benefity

Flexibilní pracovní doba, možnost home office, stravenky, HW budget.

Sick days

2 dny v roce, kdy můžete zůstat doma a neřešit neschopenku

Akce v Orgis IT

Společné snídaně, kino, teambuilding, piknik nebo grilování

Jídlo & Pití

Sladké nebo slané Středy, ovocné dny, káva nebo čaj

Nechte nám tu své číslo a my se vám ozveme.